• Dostawa

Koszt dostawy

 

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub Paczkomatem. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu lecz od wagi konkretnej przesyłki).

Sposób dostawy

 

Czas dostawy

Poczta Polska*

 

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

Paczkomaty

 

zazwyczaj 1-3 dni roboczych

Przesyłka kurierska

 

 

 
następny dzień roboczy 
po wysyłce paczki z magazynu**

 

 

* Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, które nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

 

Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.

 

Jak sprawdzić dokładną wysokość dopłaty

 

Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep SG Baits nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.