• Wiley X Okulary Omega Captivate Pol Bronze Mirroz Matte Black

Symbol: ACOME04
Brak towaru
809.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 0 szt.
Waga 0.1 kg
Zostaw telefon
WILEY X
OMEGA CAPTIVATE
BRONZE MIRROR MATTE BLACK 

Kolor soczewki: Captivate Pol Bronze Mirror Copper
Kolor oprawek: Matte Black
Soczewki polaryzacyjne, ochronne UV
Rozmiar: M-L
Wymiary ramki: 66/17/125
Przepuszczalność światła: 12%
W zestawie twarde etui oraz miękki pokrowiec

Od ponad dwóch dekad amerykańska marka Wiley X jest liderem technologii optycznej zapewniającej bezpieczeństwo oraz komfort oczu sportowcom, żołnierzom a także wędkarzom. Cała linia okularów polaryzacyjnych Wiley X jest przeznaczona dla wędkarzy oraz osób aktywnie spędzających czas nad wodą poprawiając wyrazistość widzenia oraz redukując odblaski z wody co bezpośrednio przekłada się na zminimalizowanie zmęczenie oczu. Wiley X poddaje wszystkie swoje okulary najbardziej rygorystycznym testom wytrzymałości aby spełniały normy EN.166 oraz ANSI Z87.1-2003. Wiley X jedynym na świecie producentem okularów certyfikującym wszystkie swoje modele jako okulary ochronne.

Ramka:

Stylowa, matowa czarna ramka przyciągnie uwagę bez względu na to, dokąd się wybierasz. WX OMEGA dzięki lekkiej i mocno owiniętej ramie, która blokuje wszelkie światła zewnętrzne, zapewni dobrą widoczność, a gumowany nosek – optymalny chwyt i wygodę.

Korzyści:

Dzięki tym soczewkom, kolory są równomiernie rozmieszczone, aby zwiększyć kontrast i wydajność. Neutralizują niebieskie światło, aby umożliwić większe nasycenie kolorów w obszarach czerwonym, żółtym i zielonym. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło.

Przepuszczalność światła: 15.3% +/- 3%

Wiley X wykorzystuje opatentowaną powłokę oleofobową na wszystkich polaryzowanych soczewkach Captivate ™, aby stworzyć gładszą powierzchnię soczewki, która pomaga zapobiegać przywieraniu kurzu, brudu, oleju, śniegu i wody do soczewki. Zapobiega również rozmazywaniu i plamom po wodzie, dzięki czemu soczewki są znacznie łatwiejsze do czyszczenia niż niepowlekane, standardowe soczewki.

Okulary Idealne na:

Jasne słońce / Zmieniające się światło
Pochmurne dni
Aktywności wśród krajobrazów z dużą ilością żółtych barw, takie jak wędrówki
Jazdę w ciągu dnia
Łowienie na płytkich wodach z czerwoną gliną lub słonawą wodą
Zróżnicowane odcienie soczewek
Oferta Wiley X zawiera pełną gamę odcieni soczewek, które umożliwiają przystosowanie do różnych warunków pogodowych, aby zapewnić optymalne widzenie bez względu na rodzaj aktywności.

Doskonałą polaryzacja

Soczewki polaryzacyjne Wiley X są wykonane z Selenitu (poliwęglanu), a polaryzacyjny filtr umieszczony jest w środku soczewek, zapewniając ochronę przed naruszeniem i zniszczeniem podczas noszenia i czyszczenia. Wszystkie polaryzacyjne modele WileyX produkowane są z użyciem tylko najlepszej technologii filtra polaryzacyjnego. Filtr umieszczony jest w soczewce przy tolerancji jedynie +/- 3% co czyni Wiley X jedyną firmą która może pochwalić się certyfikacją całej linii swoich produktów. 

Wyrazistość optyczna
Wszystkie modele Wiley X są certyfikowane jako okulary ochronne – przekraczamy standardy, które zwykle nie są spotykane w produktach wędkarskich. Soczewka, poprzez swoją unikalną budowę, zapewnia czystość i wyrazistość obrazu w każdym punkcie soczewki.

Nietłukące się soczewki

Certyfikat EN166 i ANSI – najsurowsze europejskie i amerykańskie testy wytrzymałości – Oprawki i soczewki muszą wytrzymać wagę pocisku o wadze 500 gr zrzuconego z wysokości 1.27 m. Aby sprostać próbie dużej prędkości, oprawki i soczewki muszą wytrzymać próbę 20 strzałów kuli stalowej o średnicy 6.35 mm wystrzelonej z różnych kątów z prędkością 48m/sek. Ktoś musiałby być bardzo zdeterminowany aby je zniszczyć, choć wydaje się to bardzo trudne. Wiley X jest jedynym na świecie producentem okularów, którego wszystkie produkty całkowicie spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, zarówno ANSI jak i EN166.

Captivate™ to nowa opatentowana technologia soczewek Wiley X, która na nowo definiuje kolor, odfiltrowując szkodliwe niebieskie światło UV / HEV oraz pasma światła odpowiadające za nieostre widzenie. Soczewki CAPTIVATE™ filtrują światło, ukazując żywe szczegóły, intensywny kontrast i optymalną wyrazistość.
Podczas testowania soczewek Wiley X CAPTIVATE™ na tle konkurencyjnych okularów, niezależne laboratoria wykazały, że soczewki CAPTIVATE ™ są na tym samym poziomie lub przewyższają konkurencję w każdym teście chromatycznym. Okulary CAPTIVATE™ są jedynymi okularami zwiększającymi kontrast, które spełniają normy bezpieczeństwa EN. 166 i ANSI Z87.1.

Podczas gdy inne firmy koncentrują się na funkcjonalności lub stylu okularów, firmie Wiley X udało się stworzyć produkt, który jest stylowy na zewnątrz i funkcjonalny od wewnątrz. CAPTIVATE™ nie tylko definiuje na nowo pojęcie koloru, ale również ustawia wysoką poprzeczkę dla branży okularów przeciwsłonecznych.

Technologia Captivate:
Idealny kolor
Captivate filtruje światło, które odpowiada za nieostre widzenie. Dzięki temu odcienie czerwonego, zielonego i niebieskiego stają się dużo bardziej intensywne.

Większa przejrzystość
Światło niebieskie posiada krótsze długości fal, które przy wyższych częstotliwościach oszukują oko rozpraszając światło i tworząc tym samym zamglenia. 
Soczewki CAPTIVATE potrafią odfiltrować to szkodliwe spektrum światła dzięki czemu odległe obiekty nie są zamglone i stają się dużo lepiej widoczne.

Lepsze samopoczucie
Od dawna wiadomo, że niektóre odcienie światła wpływają korzystnie na samopoczucie. Niebiesko-turkusowe promienie staną się lepiej widoczne i pomogą Ci utrzymać prawidłowy cykl dobowego zegara biologicznego. Korzystne niebieskie światło wspomaga pamięć, poprawia nastrój i zwiększa czujność. 

Zwiększony kontrast
Możesz wybierać pośród różnych stopni przyciemnienia soczewek i dobrać je do osobistych potrzeb. 

Lepsza głębia obrazu
Soczewki CAPTIVATE™ poprawiają postrzeganie głębi poprzez wyeliminowanie zamglenia
“złego” niebieskiego światła.

Blokowanie UV i złego niebieskiego światła (HEV)
CAPTIVATE™ blokuje szkodliwe dla naszych oczu promienie światła UV / HEV, zmniejszając ryzyko uszkodzenia komórek siatkówki i związanego z wiekiem zwyrodnienia plamki żółtej. Ważne jest, aby pamiętać, że spędzenie godziny na zewnątrz w normalny pochmurny dzień naraża nasze oczy na co najmniej 30 razy więcej niebieskiego światła niż spędzenie godziny w pomieszczeniu, siedząc przed ekranem. Wiley X z soczewkami CAPTIVATE, to jedyna marka okularów polaryzacyjnych klasy premium, które blokują “złe” niebieskie światło do 430 nm.

Detale techniczne okularów polaryzacyjnych Wiley X Omega ACOME04:
Kolor soczewki: Captivate Pol Bronze Mirror Copper
Kolor oprawek: Matte Black
Soczewki polaryzacyjne, ochronne UV
Rozmiar: M-L
Wymiary ramki: 66/17/125
Przepuszczalność światła: 15.3% +/- 3%
W zestawie twarde etui oraz miękki pokrowiec

Nr. Katalogowy: ACOME04Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie