• Wiley X Okulary Captivate Pol Blue Mirror Matte Black

Symbol: CCBOS09
849.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 1 szt.
Waga 0.1 kg

Zamówienie telefoniczne: 790655544

Zostaw telefon
WILEY X
BOSS CAPTIVATE
BLUE MIRROR MATTE BLACK 

Kolor soczewki: Captivate Pol Blue Mirror Smoke Grey
Kolor oprawek: Matte Black
Soczewki polaryzacyjne, ochronne UV
Uszczelka Facial Cavity™ Seal
Rozmiar: M-L
Wymiary ramki: 68/18/125
Przepuszczalność światła: 12%
W zestawie twarde etui oraz miękki pokrowiec

Od ponad dwóch dekad amerykańska marka Wiley X jest liderem technologii optycznej zapewniającej bezpieczeństwo oraz komfort oczu sportowcom, żołnierzom a także wędkarzom. Cała linia okularów polaryzacyjnych Wiley X jest przeznaczona dla wędkarzy oraz osób aktywnie spędzających czas nad wodą poprawiając wyrazistość widzenia oraz redukując odblaski z wody co bezpośrednio przekłada się na zminimalizowanie zmęczenie oczu. Wiley X poddaje wszystkie swoje okulary najbardziej rygorystycznym testom wytrzymałości aby spełniały normy EN.166 oraz ANSI Z87.1-2003. Wiley X jedynym na świecie producentem okularów certyfikującym wszystkie swoje modele jako okulary ochronne.
Ramka:
WX BOSS oferuje klasyczny design z unikalnym dopasowaniem. Rama jest niezwykle elastyczna i zawiera wyjmowaną uszczelkę piankową (Facial Cavity™ Seal), która blokuje wiatr, kurz i irytujące światło peryferyjne. Ramka w kolorze matowej czerni pasuje do każdej stylizacji.
Korzyści:
Soczewki zmniejszają odbicie niebieskiego światła od wody. Wyrównują widmo światła widzialnego, aby światło docierało do oka bardziej równomiernie. Zachowują neutralność większości kolorów przy jednoczesnym uwydatnieniu zieleni. Redukują odblaski na powierzchniach odbijających światło
Przepuszczalność światła: 12%
Wiley X wykorzystuje opatentowaną powłokę oleofobową na wszystkich polaryzowanych soczewkach Captivate ™, aby stworzyć gładszą powierzchnię soczewki, która pomaga zapobiegać przywieraniu kurzu, brudu, oleju, śniegu i wody do soczewki. Zapobiega również rozmazywaniu i plamom po wodzie, dzięki czemu soczewki są znacznie łatwiejsze do czyszczenia niż niepowlekane, standardowe soczewki.
Okulary Idealne na:
Intensywne, jasne słońce
Wędkarstwo głębinowe
Do dziennej jazdy samochodem
Ogólne zajęcia na świeżym powietrzu w ciągu dnia
Zróżnicowane odcienie soczewek

Oferta Wiley X zawiera pełną gamę odcieni soczewek, które umożliwiają przystosowanie do różnych warunków pogodowych, aby zapewnić optymalne widzenie bez względu na rodzaj aktywności.

Doskonała polaryzacja
Soczewki polaryzacyjne Wiley X są wykonane z Selenitu (poliwęglanu), a polaryzacyjny filtr umieszczony jest w środku soczewek, zapewniając ochronę przed naruszeniem i zniszczeniem podczas noszenia i czyszczenia. Wszystkie polaryzacyjne modele WileyX produkowane są z użyciem tylko najlepszej technologii filtra polaryzacyjnego. Filtr umieszczony jest w soczewce przy tolerancji jedynie +/- 3% co czyni Wiley X jedyną firmą która może pochwalić się certyfikacją całej linii swoich produktów. 

Wyrazistość optyczna
Wszystkie modele Wiley X są certyfikowane jako okulary ochronne – przekraczamy standardy, które zwykle nie są spotykane w produktach wędkarskich. Soczewka, poprzez swoją unikalną budowę, zapewnia czystość i wyrazistość obrazu w każdym punkcie soczewki.

Nietłukące się soczewki
Certyfikat EN166 i ANSI – najsurowsze europejskie i amerykańskie testy wytrzymałości – Oprawki i soczewki muszą wytrzymać wagę pocisku o wadze 500 gr zrzuconego z wysokości 1.27 m. Aby sprostać próbie dużej prędkości, oprawki i soczewki muszą wytrzymać próbę 20 strzałów kuli stalowej o średnicy 6.35 mm wystrzelonej z różnych kątów z prędkością 48m/sek. Ktoś musiałby być bardzo zdeterminowany aby je zniszczyć, choć wydaje się to bardzo trudne. Wiley X jest jedynym na świecie producentem okularów, którego wszystkie produkty całkowicie spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, zarówno ANSI jak i EN166.
Captivate™ to nowa opatentowana technologia soczewek Wiley X, która na nowo definiuje kolor, odfiltrowując szkodliwe niebieskie światło UV / HEV oraz pasma światła odpowiadające za nieostre widzenie. Soczewki CAPTIVATE™ filtrują światło, ukazując żywe szczegóły, intensywny kontrast i optymalną wyrazistość.
Podczas testowania soczewek Wiley X CAPTIVATE™ na tle konkurencyjnych okularów, niezależne laboratoria wykazały, że soczewki CAPTIVATE ™ są na tym samym poziomie lub przewyższają konkurencję w każdym teście chromatycznym. Okulary CAPTIVATE™ są jedynymi okularami zwiększającymi kontrast, które spełniają normy bezpieczeństwa EN. 166 i ANSI Z87.1.
Podczas gdy inne firmy koncentrują się na funkcjonalności lub stylu okularów, firmie Wiley X udało się stworzyć produkt, który jest stylowy na zewnątrz i funkcjonalny od wewnątrz. CAPTIVATE™ nie tylko definiuje na nowo pojęcie koloru, ale również ustawia wysoką poprzeczkę dla branży okularów przeciwsłonecznych.

Technologia Captivate:

Idealny kolor
Captivate filtruje światło, które odpowiada za nieostre widzenie. Dzięki temu odcienie czerwonego, zielonego i niebieskiego stają się dużo bardziej intensywne.
Większa przejrzystość
Światło niebieskie posiada krótsze długości fal, które przy wyższych częstotliwościach oszukują oko rozpraszając światło i tworząc tym samym zamglenia. 
Soczewki CAPTIVATE potrafią odfiltrować to szkodliwe spektrum światła dzięki czemu odległe obiekty nie są zamglone i stają się dużo lepiej widoczne.
Lepsze samopoczucie
Od dawna wiadomo, że niektóre odcienie światła wpływają korzystnie na samopoczucie. Niebiesko-turkusowe promienie staną się lepiej widoczne i pomogą Ci utrzymać prawidłowy cykl dobowego zegara biologicznego. Korzystne niebieskie światło wspomaga pamięć, poprawia nastrój i zwiększa czujność. 
Zwiększony kontrast
Możesz wybierać pośród różnych stopni przyciemnienia soczewek i dobrać je do osobistych potrzeb. 
Lepsza głębia obrazu
Soczewki CAPTIVATE™ poprawiają postrzeganie głębi poprzez wyeliminowanie zamglenia “złego” niebieskiego światła.
Blokowanie UV i złego niebieskiego światła (HEV)

CAPTIVATE™ blokuje szkodliwe dla naszych oczu promienie światła UV / HEV, zmniejszając ryzyko uszkodzenia komórek siatkówki i związanego z wiekiem zwyrodnienia plamki żółtej. Ważne jest, aby pamiętać, że spędzenie godziny na zewnątrz w normalny pochmurny dzień naraża nasze oczy na co najmniej 30 razy więcej niebieskiego światła niż spędzenie godziny w pomieszczeniu, siedząc przed ekranem. Wiley X z soczewkami CAPTIVATE, to jedyna marka okularów polaryzacyjnych klasy premium, które blokują “złe” niebieskie światło do 430 nm.

Detale techniczne okularów polaryzacyjnych Wiley X Boss CCBOS09:
Kolor soczewki: Captivate Pol Blue Mirror Smoke Grey
Kolor oprawek: Matte Black
Soczewki polaryzacyjne, ochronne UV
Uszczelka Facial Cavity™ Seal
Rozmiar: M-L
Wymiary ramki: 68/18/125
Przepuszczalność światła: 12%
W zestawie twarde etui oraz miękki pokrowiec

Nr. Katalogowy:CCBOS09Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie