• Raymarine Echosonda Dragonfly 5PRO Wi-Fi GPS DownVision

Symbol: E70293
Brak towaru
2398.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 0 szt.
Waga 2 kg
Zostaw telefon
DRAGONFLY

5DVS
Sonar CHIRP, CHIRP DownVision, Wi-Fi, GPS

Częstotliwość sonaru CHIRP: 200 kHz
Częstotliwość sonaru CHIRP DownVision: 350 kHz
Szerokość stożka CHIRP: 25°
Szerokość stożka CHIRP DownVision: 60° x 1.4°


Opis:

Urządzenia Dragonfly 4, 5 i 7 to nowa generacja cenionych echosond/GPS serii Dragonfly, które wyposażone są w opracowaną przez Raymarine technologię sonaru CHIRP DownVision™ o szerokiej wiązce.Wydajny sonar CHIRP - łatwa identyfikacja podwodnych struktur i ryb.
Wyświetlacz dobrze widzialny w każdych warunkach pogodowych - super jasny i z gwarancją, że nigdy nie zaparuje.
Przekazywanie obrazu - modele Pro potrafią strumieniować obraz sonaru bezpośrednio na smartfony i tablety.


Dragonfly i Wi-FiSH to seria urządzeń firmy Raymarine, która w zależności od modelu łączy w sobie ploter map z wbudowanym GPS, ploter map z echosondą CHIRP/CHIRP DownVision™, lub pozwala strumieniować obaz echosondy na smartfony i tablety.

Technologia echosondy CHIRP DownVision™Zobacz podwodny świat z fotograficzną dokładnością za pomocą sonaru Dragonfly, pierwszej kompaktowej echosondy rybackiej wysokiej rozdzielczości korzystającej z technologii CHIRP DownVision™. Dragonfly posiada dwuzakresowy sonar CHIRP pozwalający na odkrywanie struktury dna i śledzenie ryb, tak jak nigdy wcześniej.W tradycyjnych sonarach nadawana jest jedna częstotliwość przy każdym impulsie. Dragonfly DownVision™ korzysta z technologii CHIRP, w której nadawany sygnał składa się z szerokiego spektrum częstotliwości, dzięki czemu uzyskuje się obrazy sonarowe o dużo wyższej rozdzielczości, zbliżone do obrazu rzeczywistego. Teraz bez problemu rozróżnisz większość elementów dna, rozpoznasz ławice dużych ryb, wraki statków oraz podwodną roślinność. Głębokość skutecznego działania echosondy DownVision™ sięga do 183 m.


MOŻLIWOŚCI DRAGONFLY4''-5''-7''
Urządzenia Dragonfly wyposażone są w niezwykle jasne ekrany (1500 nit) o przekątnej 4,5 (Dragonfly4), 5 (Dragonfly5) i 7 (Dragonfly7PRO). Optycznie zespolone ekrany o dużym kontraście są doskonale widoczne w każdych warunkach pogodowych zapewniając jaśniejsze kolory, większy kontrast, lepsze kąty widzenia i brak zaparowań. Regulowana podstawka umożliwia pochylanie i obracanie urządzenia. Dzięki małej powierzchni podstawy, można ją zamontować prawie w każdym miejscu na łodzi. Dostępne są również inne opcje montażu dzięki produktom firm Scanstrut i RAM Mount (m. in. montowanie na relingu lub przylepne)Urządzenia Dragonfly są kompatybilne z mapami LightHouse, Navionics Gold, Plus, Hotmaps i SonarChart oraz mapami Jeppesen C-MAP.Główne funkcje urządzeń:

Obrazowanie struktury dna przy użyciu technologii CHIRP DownVision™
Dwukanałowy sonar oparty o CHIRP; oglądaj wysokiej jakości obrazowanie CHIRP DownVision™ i równocześnie namierzaj ryby dzięki sonarowi CHIRP
Zawiera w komplecie perfekcyjnie dopasowany dwuwiązkowy przetwornik CHIRP
Szybko reagujący czujnik temperatury wbudowany w przetwornik
Wbudowany 72-kanałowy czujnik GPS oparty o technologię szybkiego namierzania
Dostępne modele z wiodącymi w branży mapami Navionics lub C-MAP by Jeppesen na kartach microSD
Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia obsługę urządzenia
Super jasne optycznie zespolone ekrany (1500 nit) zapewniające maksymalną czytelność we wszystkich warunkach pogodowych
Regulowana podstawa kulkowa z możliwością szybkiego demontażu urządzenia.


W urządzeniach Dragonfly, które posiadają również tradycyjny sonar CHIRP, możliwe jest użycie trybu podzielonego ekranu, by w dwóch oknach rownocześnie oglądać obraz z sonaru CHIRP i z sonaru CHIRP DownVision™Aplikacja Wi-Fish pozwala wędkarzom na bezprzewodowe strumieniowanie obrazu DownVision™ z sonaru do smartfonów lub tabletów. Aplikacja dostępna jest do pobrania w sklepach Apple iTunes i Google Play. Przesyłany obraz można zatrzymać, powiększyć i przewinąć. Ulubione ujęcia można następnie zapisać i podzielić się nimi z przyjaciółmi online.

Aplikacja kompatybilna jest z systemami iOS w wersji 7 lub nowszej, Android w wersji 4 lub nowszej.

Aplikacja współpracuje z urządzeniami Dragonfly 4PRO, Dragonfly 5PRO, Dragonfly 7PRO oraz Wi-FiSH Black Box.

Aplikacja Wi-FishModele Dragonfly PRO są teraz kompatybilne z aplikacjami Navionics Boating App i SonarChart™ Live

Wygeneruj w locie aktualne mapy batymetryczne przy pomocy Dragonfly PRO lub Wi-Fish i aplikacji Navionics SonarChart™ Live. Przesyłaj obraz sonaru do aplikacji Navionics Boating i ciesz się nadawnym na żywo obrazem sonaru na swoim smartfonie lub tablecie po stworzeniu własnej mapy batymetrycznej. Zaktualizowane logi sonaru można także wysłać na stronę Navionics.com - zostana one użyte do stworzenia aktualizacji SonarChart™ dla kartografii Navionics.

Navionics Boating z SonarChart™ Live dostępne są dla urządzeń z Apple iOS i z Androidem..Nr katalogowy: E70496
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie