• PROLOGIC Żyłka Mimicry 0,33mm 1000m Water Ghost

Symbol: 48444
Brak towaru
120.45
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 0 szt.
Waga 0.4 kg
Zostaw telefon
ŻYŁKA

Mimicry 3D

Water Ghost XP
0.33 mm
8,3 kg
1000 m


Opis:

Przez ostatnie dwa lata zespół zespół Prologic włożył wiele pracy i czasu by stworzyć unikalną technologię kamuflażu trójwymiarowego Mimicry. Wraz z sukcesem jaki odniósł program odzieży Mimicry jesteśmy gotowi by wynieść technologię kamuflażu na kolejny poziom, dzięki całkowicie nowej linii żyłek Mimicry 3D Camo. Jak to ma miejsce w całej ofercie żyłek marki Prologic, nowa seria charakteryzuje się: najwyższej jakości monofilamentem użytym do ich produkcji, niską średnicą, wysoką odpornością na zerwanie i przetarcia, a także całkowicie nową technologią kamuflażu trójwymiarowego.

Kamuflaż trójwymiarowy nie może być częścią żyłek wykonanych ze słabych surowców. Tylko najwyższej jakości kopolimer pozwala na stworzenie żyłek w technologii Mimicry 3D Camo.

Dzięki technologii Mimicry 3D Camo żyłki całkowicie wtapiają się w otoczenie i są całkowicie niewidoczne dla ryb. Jest to możliwe dzięki temu, że kamuflaż składa się z czterech naturalnych odcieni, które są nakładane na żyłkę w całkowicie przypadkowej kolejności. Powoduje to, że światło załamując się się na żyłce sprawia że stapia się ona z otoczeniem i nie jest możliwe jej wizualne odseparowanie od tła. Zastosowana tu technologia sprawiła, że wraz z programem Mimicry 3D Camo żyłki wędkarskie weszły w świat trójwymiarowego maskowania. Aby zaspokoić wszystkie potrzeby wędkarzy oferta żyłek zawiera trzy wersje, posiadające doskonałą wytrzymałość, są szybko tonące i mają obniżoną rozciągliwość.

Water Ghost XP: Najjaśniejszy odcień, idealne rozwiązanie na krystalicznie czystą wodę.


Nr katalogowy: 48444
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie