• Humminbird HELIX 10 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N

Symbol: 411420-1M
10290.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 790655544

Zostaw telefon

Echosonda Humminbird HELIX 10 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N

 

 

Humminbird HELIX G4N seria echosond, która łączy najnowsze technologie w dziedzinie podwodnego obrazowania. Seria Helix to doskonały panoramiczny wyświetlacz HD, z powłoką antyrefleksyjną, która zapewni bardzo dobrą widoczność nawet przy ostrym słońcu. Zwiększone podświetlenie i mocniejszy procesor przyspieszający echosondy. Generacja G4N posiada zaktualizowany system operacyjny a także rozbudowane funkcję sieciowe. Standardem stało się obrazowanie MEGA SI+/DI+. Nowością jest moduł Wi-Fi umożliwiający rozbudowane funkcje sieciowe.


HELIX 10 CHIRP MSI+ GPS G4N wyposażony jest w wyświetlacz 10,1", MEGA Side Imaging+, MEGA Down Imaging+, sonar Dual Spectrum CHIRP i wewnętrzny GPS z mapą bazową Humminbird. Podobnie jak w przypadku wszystkich modeli HELIX G4N, HELIX 10 zawiera standardowe funkcje, takie jak AutoChart Live, Wi-Fi i NMEA 2000®, a także łączność Bluetooth® i Ethernet zapewniająca zgodność z rodziną produktów One-Boat Network™ firm Humminbird, Minn Kota i Cannon.

Wędkarstwo mamy we krwi. Jak wszyscy pasjonaci tego hobby, nie potrafimy zadowolić się byle czym. Nie potrafimy zaprzestać doskonalenia naszej wiedzy. Nie zatrzymujemy się w obliczu wyzwania. Od lat nasze urządzenia pomagały wędkarzom na całym świecie. Dostarczały informacji o tym co ukryte, ujawniały największe sekrety wymarzonych łowisk. Taki był nasz początek. Naszej służby dla wędkarzy na całym świecie. Lecz to był jedynie początek. Dziś echosondy Humminbird to wielofunkcyjne urządzenia: tworzące batymetryczne mapy pomagające w nawigacji, dostarczające szczegółowych informacji o charakterystyce dna. Każdego roku rozwijamy naszą technologię, kontynuujemy podróż w poszukiwaniu nowych rozwiązań i nowych łowisk. Odważnie  towarzyszymy wszystkim odkrywcom, którzy pragną odnaleźć miejsca, w które nie dotarł jeszcze żaden wędkarz.


WYŚWIETLACZ:Humminbird HELIX 10 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N

Kolorowy TFT, 10,1 cali, podświetlenie LED

Rozdzielczość: 1024H x 600V

Menu w jęz. polskim

 

SONAR:

Sonar – standard: Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging+, MEGA Side Imaging+

Sonar – Optional: 50 kHz, 50/Low Airmar CHIRP

CHIRP – Częstotliwości wspierane: Full Mode (150-220 kHz), Narrow Mode (180-240 kHz), Wide Mode (140-200 kHz)

Sonar – Częstotliwości wspierane: 50/83/200/455/800 kHz & 1.2 MHz

Depth-Sonar: 1,200 ft (standard transducer), 3,500 ft (optional 50 kHz)

CHIRP – Imaging-Frequencies Supported : 455 kHz DI+ (435-535 kHz), 455 kHz SI+ (405-505 kHz), 800 kHz DI+ (800-860 kHz), 800 kHz SI+ (780-840 kHz), MEGA DI+ (1100-1200 kHz), MEGA SI+ (1050-1175 kHz)

Depth-Down Imaging: 125 ft (800 kHz), 200 ft (MEGA), 400 ft (455 kHz)

Range Side to side 800 ft (455 kHz), 250 ft (800 kHz), 400 ft (MEGA)

 

MOC:

1000 Wat (RMS), 8000 Watts (Peak-to-Peak)

 

INNE: 

Karta Micro SD

Przetwornik XM 9 HW MSI T

Montowanie: szybkozłącze

 

Kompatybilność: Lakemaster, 360 Imaging , Heading Sensor GPS, NMEA2000, MinnKota i-Pilot Link, MinnKota Talon Shallow Water Anchor , Navionics Gold/HotMaps , Navionics Platinum + , Platinum, Radar, 5-Port Ethernet Switch , Smart Strike, AIS

Jedno spojrzenie na to urządzenie zdradza jego pochodzenie z rodziny Helixów. Wyposażony w CHIRP sonar, nowe możliwości łączenia sieciowego, Bluetooth oraz wyposażony w technologię Auto Chart. Jedyny w swoim rodzaju brat modeli wyższych serii. Na pięknym ciekło krystalicznym wyświetlaczu uzyskamy wyraźny i kolorowy obraz wysokiej jakości. A tryby dzielenia ekranu umożliwią nam korzystanie z ulubionych funkcji jednocześnie. Niezależnie od warunków gra toczy się nadal!.


Sterowanie za pomocą klawiszy: Master HELIX za naciśnięciem jednego przycisku. Uzyskaj dostęp do wstępnie załadowanych widoków z przyjaznego dla użytkownika systemu menu, obsługiwanego za pomocą przycisków programowych, które pozwalają niezawodnie obsługiwać echosondę w każdych warunkach.

MEGA Side Imaging+: zobacz świat poniżej, jak nigdy dotąd, dzięki krystalicznie wyraźnemu obrazowi bocznemu z odległości do 60 metrów z każdej strony łodzi. Zobaczysz więcej ryb i struktur z 20% większą szczegółowością i 60% większym zasięgiem niż sonar MEGA Side Imaging.

MEGA Down Imaging+: uzyskaj niespotykaną przejrzystość pod wodą dzięki obrazowaniu w dół do 60 metrów pod łodzią. Odblokujesz więcej ryb i struktur z 20% większą szczegółowością i 60% większą głębią niż sonar MEGA Down Imaging.

Sonar Dual Spectrum CHIRP: Zanim zaczniesz rzucać, dowiedz się, co tam jest, dzięki bardzo szczegółowym rybim łukom i wyraźnemu widokowi struktury trzymającej ryby i dna. Zasilany przez nasz zastrzeżony przetwornik CHIRP Low-Q, Dual Spectrum oferuje dwa sposoby wyszukiwania; Tryb szeroki dla maksymalnego pokrycia i tryb wąski dla skupienia się na najmniejszych szczegółach.

Wewnętrzny GPS i mapa bazowa Humminbird: Nasza ulepszona mapa bazowa zapewnia wyraźny widok podwodnego terenu i okolicznych punktów szczególnych, dzięki czemu możesz łowić ryby i nawigować z całkowitą pewnością. Identyfikuj boje, znaczniki dnia, hazardy, mariny, kontury, znaczniki głębokości i wiele, wiele więcej. 

Kompatybilność z mapami premium: Humminbird zapewnia najbardziej kompletną ofertę opcji map premium dla wędkarzy na całym świecie. Uzyskaj pełny obraz świata poniżej dzięki opcjonalnym mapom z produktów LakeMaster® i CoastMaster™ firmy Humminbird, a także wybranym przez Ciebie zgodnym mapom Navionics®.

AutoChart Live: Twórz mapy swoich łowisk w czasie rzeczywistym, z dostępem do opatentowanych funkcji Humminbird® LakeMaster®. Odwzoruj kontury głębokości, twardość dna i roślinność podczas płynięcia łodzią. Jest standardowo wyposażony w osiem (8) godzin wbudowanego czasu nagrywania i jest kompatybilny z kartami SD AutoChart Zero Line, zapewniając praktycznie nieskończoną pojemność mapowania AutoChart Live.

Kompatybilność z siecią jednej łodzi: Wiele modeli Humminbird bezproblemowo integruje się i komunikuje z silnikami Minn Kota i downriggerami Cannon Optimum, aby odblokować więcej funkcji i możliwości dla wędkarzy na całym świecie. Wykorzystaj więcej czasu na wodzie dzięki ekskluzywnemu sterowaniu łodzią i funkcjom łowienia ryb w sieci jednej łodzi.

Sieć Ethernet: Szybki Ethernet umożliwia zbudowanie wydajnego, profesjonalnego systemu wędkarskiego. Z łatwością podłącz wiele wykrywaczy ryb lub uaktualnij do dodatkowych technologii, takich jak Minn Kota i-Pilot Link i Humminbird CHIRP Radar.

Bluetooth: Przejmij kontrolę bezpośrednio z ekranu swojego Humminbirda dzięki komunikacji bezprzewodowej z kompatybilnymi kotwicami do płytkiej wody Talon i Raptor, a także z downriggerami Cannon Optimum. Dodatkowe funkcje obejmują bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania z aplikacji Humminbird FishSmart i wyświetlanie powiadomień ze smartfona na Humminbird.

Wbudowana sieć NMEA 2000: Podłącz dodatkową sieć NMEA 2000 do głowicy sterującej, aby uzyskać jeszcze więcej informacji; od osiągów łodzi po warunki pogodowe i wodne, zrozum to wszystko dzięki sieci NMEA 2000.

Zawiera głowicę sterującą, osłonę ekranu, przetwornik do montażu na pawęży, kabel zasilający, wspornik montażowy gimbala i osprzęt montażowy..

 

Nr.Katologowy: 411420-1M

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie