• Garmin Echosonda Striker Vivid 9SV z GT52 9cali

Symbol: 010-02554-01
2899.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 790655544

Zostaw telefon
Garmmin

Striker Vivid 9SV
+
Przetwornik GT52

*Skan tradycyjny
*Boczny skan
*Clear View
*GPS


Opis:

Echosonda wędkarska GPS 9″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours
Zestaw obejmuje przetwornik do wbudowanej tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP oraz echosondy skanujące CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü
Wbudowane oprogramowanie Quickdraw Contours umożliwia tworzenie i przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.
Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia dostęp do aplikacji ActiveCaptain™, która umożliwia otrzymywanie powiadomień z telefonu, uzyskiwanie dostępu do społeczności Quickdraw Contours, przesyłanie tras i punktów oraz otrzymywanie powiadomień o aktualizacjach oprogramowania.

Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.
Jasny i czytelny w pełnym słońcu ekran o przekątnej 9″ oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Echosonda ma wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia sparowanie go z bezpłatną, uniwersalną aplikacją ActiveCaptain. Po sprawowaniu można wyświetlać powiadomienia z telefonu1 bezpośrednio na ekranie. Możliwe jest również korzystanie ze społeczności Quickdraw Contours oraz udostępnianie swoich map i pobieranie nowych danych map. ActiveCaptain umożliwia również pobieranie aktualizacji dla echosondy wędkarskiej za pośrednictwem sieci Wi-Fi.
 
Dzięki wykorzystaniu technologii Garmin CHIRP wyświetlane przez echosondę wędkarską STRIKER™ Vivid 9SV obrazy charakteryzują się dużą wyrazistością i szczegółowością, do jakiej przywykli użytkownicy produktów Garmin. Krystalicznie czysty obraz umożliwia wyraźne rozróżnianie obiektów podwodnych oraz zapewnia wysoką rozdzielczość zarówno na wodach płytkich, jaki i głębokich. Dzięki temu kontury dna są lepiej widoczne nawet przy większych prędkościach, a zakłócenia sygnału na większych głębokościach są lepiej tłumione, co zapewnia lepszy pogląd sytuacji pod wodą.

Echosonda wędkarska Garmin STRIKER Vivid 9sv zawiera uchwyt uchylno-obrotowy oraz osprzęt z kablem do montażu na pawęży i silnika do trolingu.

Nr katalogowy: 410230-1M
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie