• Garmin Echosonda Striker Vivid 7SV z GT52 7cali

Symbol: 010-02553-01
2450.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 790655544

Zostaw telefon

Echosonda Garmin

Striker Vivid 7SV

+

Przetwornik GT52

 

*Skan tradycyjny

*Boczny skan

*Clear View

*GPS

 

Opis:

 

Charakterystyka Garmin Striker Vivid 7SV z przetwornikiem GT52HW-TM

Garmin Striker Vivid 7SV z przetwornikiem GT52HW-TM to nowoczesna sonda wędkarska o kolorowym i czytelnym 7-calowym wyświetlaczu, zapewniająca użytkownikom - niezależnie od ich stopnia zaawansowania - skuteczną obserwację środowiska wodnego, w którym łowią ryby. Co więcej, zastosowane funkcje pozwalają m.in. oznaczać najlepsze łowiska na mapach, a wbudowany system Wi-Fi umożliwia uzyskiwanie alertów o nich bezpośrednio na telefon.

Czym cechuje się Echosonda Striker Vivid 7SV?

Zawarty w urządzeniu Striker Vivid 7SV przetwornik GT52HW-TM został tak zaprojektowany, żeby obsługiwać trzy typy sonarów: od tradycyjnego echosonaru CHIRP, po skanujące sonary typu CHIRP ClearVü oraz CHIRP SideVü. Technologia ta w porównaniu do przetworników obsługujących mniejszą liczbę typów sonarów, zapewnia jeszcze lepszą obserwację ryb i dna zbiorników. Echosonda o numerze producenta Garmin 010-02553-01 pozwala dodatkowo oznaczać konkretne miejsca z łowiskami wraz z przechowywaniem ich na mapach o powierzchni nawet 2 mln akrów (aplikacja Garmin Contours). Wysoki poziom dokładności oznaczeń jest możliwy dzięki użyciu bardzo czułemu modułowi GPS.

Wyjątkowa funkcjonalność echosondy Striker Vivid 7SV

Urządzenie Striker Vivid 7SV jest bardzo proste w obsłudze, dzięki intuicyjnemu menu. W wyposażeniu znajdują się odpowiednie systemu mocujące oraz uchwyt uchylno-obrotowy. Zastosowany system WiFi pozwala na wykorzystanie zebranych w echosondzie danych przez telefoniczną aplikację, a nawet na dzielenie się swoimi doświadczeniami z członkami społeczności Garmin Quickdraw.

 

Nr katalogowy: 010-02553-01

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie