• Garmin Echosonda GPSMAP 923xsv

Symbol: 010-02366-02
8199.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 790655544

Zostaw telefon

Garmin Echosonda GPSMAP 923xsv

 

OSTRZEJSZY OBRAZ Z POŁĄCZONEGO SYSTEMU ELEKTRONIKI JACHTOWEJ

Dzięki eleganckiemu wzornictwu, wydajnemu procesorowi i ulepszonemu wyświetlaczowi IPS ten zaawansowany ploter nawigacyjny z ekranem 7″, 9″ lub 12″ można bezproblemowo zintegrować z systemem morskim firmy Garmin.

 

Cechy:

Łatwa integracja z większą liczbą silników.

Podłącz zgodne urządzenia innych firm dzięki przełączaniu cyfrowemu OneHelm™.

Możesz łatwo zbudować swój system morski, korzystając z najlepszej łączności sieciowej.

Zgodność z mapami premium1 pozwala na korzystanie z najlepszej nawigacji firmy Garmin.

Zobacz, co jest pod łodzią, dzięki wbudowanej echosondzie

Zarządzaj urządzeniami pokładowymi z niemal dowolnego miejsca1.

 

ECHOSONDA SKANUJĄCA ULTRA HIGH-DEFINITION

Kup wbudowane echosondy skanujące Ultra High-Definition SideVü i ClearVü z żywymi paletami kolorów o wysokim kontraście, które ułatwiają odróżnianie ryb od innych obiektów. Seria GPSMAP® X3 obsługuje również tradycyjną echosondę CHIRP o mocy 1 kW. Wbudowana kompatybilność z echosondą dostępna wyłącznie na modelach xsv.

 

OBSŁUGA ECHOSONDY PANOPTIX™ & LIVESCOPE™

Sparuj z Panoptix lub LiveScope™ dostarczającymi łatwy do zinterpretowania obraz na żywo (wymagany przetwornik do nabycia osobno), który umożliwia obserwowanie obszaru dookoła łodzi w czasie rzeczywistym.

 

SZYBSZY, WYRAŹNIEJSZY, INTELIGENTNIEJSZY

Dzięki dodatkowej mocy obliczeniowej i nowej, płaskiej konstrukcji z ekranem wypełniającym całą powierzchnię oraz mniejszym rozmiarom urządzenia można łatwo podłączyć ten ploter nawigacyjny do szerszej gamy konfiguracji desek rozdzielczych.

 

ULEPSZONA OPTYKA WYŚWIETLACZA

Nowe wyświetlacze IPS o wyższej rozdzielczości dla ploterów z ekranami 9″ i 12″ zapewniają lepszą czytelność w słońcu i widoczność pod dowolnym kątem, ze zwiększoną o 50% liczbą pikseli niż w urządzeniach GPSMAP 9″ poprzedniej generacji.

 

MAPY MORSKIE I ZWYKŁE

Nadaj nowy, świeży wygląd swojemu ploterowi nawigacyjnemu dzięki opcjonalnym mapom Garmin Navionics+™ lub wysokiej jakości mapom Garmin Navionics Vision+™ ze zintegrowanymi danymi obszarów przybrzeżnych/śródlądowych, dostępem do codziennych aktualizacji, technologii Auto Guidance+™2 i wielu innych.

 

OPCJONALNY PAKIET Z RADAREM

Aby ułatwić unikanie utrudnień w ruchu wodnym, GMR™ 18 HD+ o mocy 4 kW jest dostępny jako opcja w zestawie z pakietem urządzenia wielofunkcyjnego GPSMAP.

 

POWER-POLE® TECHNOLOGIA WITRUALNEJ KOTWICY NA PŁYTKICH WODACH

Łącząc wybrane plotery nawigacyjne Garmin z silnikiem dziobowym Force® i kompatybilnym systemem wirtualnej kotwicy na płytkich wodach Power-Pole, możesz uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji sterowania łodzią6 bezpośrednio z poziomu plotera nawigacyjnego, w tym m.in. do inteligentnego, automatycznego opuszczania kotwicy, inteligentnej funkcji JOG kotwicy, automatycznego podnoszenia, funkcji wykrywania oporu hydrodynamicznego kotwicy czy technologii nawigacji automatycznej3 z funkcją kotwiczenia na końcu trasy. Spędzaj więcej czasu na wędkowaniu, a mniej na pozycjonowaniu.

 

INTEGRACJA Z SYSTEMEM CHARGE POWER-POLE

Menedżer zasilania jachtowego CHARGE firmy Power-Pole współpracuje ze zgodnymi ploterami nawigacyjnymi Garmin, by wydłużyć czas działania akumulatora i wzmocnić go, gdy jesteś na wodzie. Możesz ładować akumulator w trasie, monitorować zużycie energii, wybierać, gdzie przydzielana jest moc, kontrolować uruchamianie awaryjne, a nawet przesyłać energię między akumulatorami — wszystko to z poziomu wyświetlacza plotera nawigacyjnego.

 

FUNKCJE ŻEGLUGI GARMIN SAILASSIST™

Wyświetlanie linii layline, naprowadzanie na linię startu, ulepszona róża wiatrów, linie kierunku i kursu nad dnem, a także pola z danymi wiatru rzeczywistego, suwak prądu/pływu/godziny, kąt wiatru, kierunek i dryf, prędkość wiatru i wiele innych informacji.

 

OPCJONALNE, ZAAWANSOWANE FUNKCJE NAWIGACYJNE

Opcjonalne mapy zapewniają najlepsze dane firm Garmin i Navionics®, technologię nawigacji automatycznej3 i inne zaawansowane funkcje nawigacyjne.

 

ŻEGLARSTWO BIEGUNOWE

Korzystaj z wykresu biegunowego, aby sprawdzić kluczowe dane, m.in. prędkość, z jaką należy się poruszać przy określonym kącie i prędkości wiatru, dzięki czemu będziesz wiedzieć, kiedy dostosować ustawienie żagli.

 

SIEĆ GARMIN MARINE NETWORK

Jeśli na łodzi jest dostępnych wiele urządzeń firmy Garmin, można między nimi udostępniać różne dane np. mapy, dane użytkownika, radaru i kamery IP.

 

SIECI NMEA 2000® I NMEA 0183

Możliwość podłączenia do systemów autopilotów, przełączania cyfrowego, pogody, systemu audio FUSION-Link™, multimediów, VHF, AIS i wielu innych urządzeń z poziomu jednego ekranu.

 

APLIKACJA ACTIVECAPTAIN®

Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia sparowanie z bezpłatną, uniwersalną aplikacją mobilną co zapewnia dostęp do usługi OneChart™, powiadomień z telefonu, aktualizacji oprogramowania, przełączania cyfrowego Garmin Helm™, społeczności online Garmin Quickdraw™ 4.

 

ZINTEGROWANA TECHNOLOGIA ANT®

Połącz się z ulubionymi urządzeniami, takimi jak zegarki quatix® , przetworniki gWind™ Wireless 2, przyrządy morskie GNX™ Wind, i bezprzewodowe piloty zdalnego sterowania.

 

ŁĄCZNOŚĆ Z SILNIKIEM

Teraz możesz podłączyć ploter nawigacyjny do różnych silników, w tym silników Yamaha.

 

FUNKCJA ONEHELM

Ta funkcja łączy na jednym ekranie wszystkie operacje i możliwości wybranych urządzeń innych producentów, takich jak cyfrowe przełączanie EmpirBus™.

 

WYSYŁANIE WIADOMOŚCI Z URZĄDZENIA INREACH®

Sparuj komunikator satelitarny inReach5 z ploterem nawigacyjnym i wpisuj własne wiadomości za pomocą klawiatury na ekranie wyświetlacza wielofunkcyjnego. Przejdź do listy kontaktów lub wpisz adres e-mail, adres inReach lub numer telefonu. Możesz także grupować wiadomości według rozmów, i korzystać z interfejsu na wzór wiadomości tekstowych.

 

Nr.Katologowy: 010-02366-02

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie