• Garmin ECHOMAP UHD2 92sv bez przetwornika

Symbol: 010-02687-00
6099.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 2 kg

Zamówienie telefoniczne: 790655544

Zostaw telefon

Garmin ECHOMAP UHD2 92sv bez przetwornika

 

POZNAJ AKWEN LEPIEJ NIŻ OKOLICZNI MIESZKAŃCY

 

Jeśli chodzi łowienie większej ilości ryb, istnieje przekonanie, że najlepiej doradzi miejscowy. Dzięki ploterowi nawigacyjnemu ECHOMAP UHD2, który jest wyposażony w najlepszą w swojej klasie echosondę oraz najwyższej jakości wyświetlacz dotykowy z przyciskami, będziesz znać wody lepiej niż miejscowi.

Jasny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 6″, 7″ lub 9″ z przyciskami jest czytelny i łatwy w obsłudze.

Wszystkie dobre rzeczy chodzą... trójkami. To znaczy trzema rodzajami echosond: tradycyjnymi, ClearVü™ i SideVü™ firmy Garmin.

Lepsze odwzorowanie szczegółów? Pewnie. Rozróżnianie obiektów? Tak. Taka uroda żywych, kontrastowych palet kolorów.

Jeśli korzystasz z innego plotera nawigacyjnego ECHOMAP UHD2, możesz bezprzewodowo udostępniać dane echosondy, punkty trasy i trasy.

Czytelny w pełnym słońcu 9-calowy ploter nawigacyjny z ekranem dotykowym jest wyposażony w szybko zwalniany uchwyt pałąkowy, a zestaw przetworników zawiera echosondę skanującą Ultra High-Definition i tradycyjną echosondę CHIRP. 

 

OBSŁUGA ECHOSONDY

 

ŻADNA RYBA NIE UKRYJE SIĘ PRZED CZUJNĄ ECHOSONDĄ CLEARVÜ I SIDEVÜ ORAZ TRADYCYJNĄ ECHOSONDĄ ZAPEWNIAJĄCĄ WYRAŹNY, PRZEJRZYSTY OBRAZ. PLOTER NAWIGACYJNY ECHOMAP UHD2 OBSŁUGUJE RÓWNIEŻ ECHOSONDY DO SKANOWANIA W CZASIE RZECZYWISTYM LIVESCOPE™.

 

DODAWANIE MAP

 

KORZYSTAJ Z NIEZRÓWNANEGO ZASIĘGU I SZCZEGÓŁOWOŚCI DZIĘKI OPCJONALNYM, ZINTEGROWANYM MAPOM GARMIN NAVIONICS+ LUB OPCJONALNYM MAPOM PREMIUM GARMIN NAVIONICS VISION Z M.IN. CIENIOWANIEM RELIEFOWYM W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI, ZDJĘCIAMI SATELITARNYMI I OBRAZAMI Z ECHOSONDY. OBEJMUJĄ ROCZNĄ SUBSKRYPCJĘ CODZIENNYCH AKTUALIZACJI Z MOŻLIWOŚCIĄ POBRANIA.

 

SIECI BEZPRZEWODOWE

 

JEŚLI MASZ INNY ZGODNY PLOTER NAWIGACYJNY ECHOMAP UHD2 NA ŁODZI, MOŻESZ BEZPRZEWODOWO UDOSTĘPNIAĆ INFORMACJE — TAKIE JAK DANE ECHOSONDY1, PUNKTY TRASY I TRASY — MIĘDZY SOBĄ.

 

APLIKACJA ACTIVECAPTAIN

 

WBUDOWANY MODUŁ WI-FI® UMOŻLIWIA SPAROWANIE Z BEZPŁATNĄ, UNIWERSALNĄ APLIKACJĄ MOBILNĄ I UZYSKANIE DOSTĘPU DO USŁUGI ONECHART™, DANYCH SPOŁECZNOŚCI GARMIN QUICKDRAW, POWIADOMIEŃ Z TELEFONU I NIE TYLKO2.

 

PALETY KOLORÓW VIVID

 

ŻYWY, KOLOROWY OBRAZ O WYSOKIM KONTRAŚCIE UŁATWIA ROZRÓŻNIANIE RYB I OBIEKTÓW.

 

 

TECHNOLOGIA AUTO GUIDANCE+

 

PLOTERY NAWIGACYJNE Z WGRANYMI MAPAMI GARMIN NAVIONICS+ ZAWIERAJĄ POBIERANĄ TECHNOLOGIĘ AUTO GUIDANCE+3 ORAZ APLIKACJĘ ACTIVECAPTAIN.

 

PŁYWAJ Z SILNIKIEM FORCE

 

BEZPRZEWODOWE POŁĄCZENIE PLOTERA NAWIGACYJNEGO ECHOMAP UHD2 Z SILNIK ZABURTOWY FORCE UMOŻLIWIA M.IN. TWORZENIE I ŚLEDZENIE TRAS, NAWIGACJĘ DO PUNKTÓW TRASY, KONTROLĘ PRĘDKOŚCI I SPRAWDZENIE CZASU PRACY BATERII.

 

DODAJ PRZETWORNIK

 

URZĄDZENIE ECHOMAP UHD2 OBSŁUGUJE SZEROKĄ GAMĘ PRZETWORNIKÓW GARMIN. PLOTERY NAWIGACYJNE O PRZEKĄTNEJ 6″ I 7″ SĄ DO NABYCIA W PAKIECIE Z PRZETWORNIKIEM GT54, PODCZAS GDY PLOTER NAWIGACYJNY O PRZEKĄTNEJ 9″ JEST DO NABYCIA W PAKIECIE Z PRZETWORNIKIEM GT56.

 

WIELOPASMOWY GPS

 

UZYSKAJ POPRAWIONĄ DOKŁADNOŚĆ POZYCJI, SZCZEGÓLNIE W OBSZARACH, GDZIE SYGNAŁY SĄ ODBIJANE LUB SŁABE, DZIĘKI WIELOPASMOWEMU MODUŁOWI GPS.

 

DANE TECHNICZNE:

 

WYMIARY FIZYCZNE 10,4″ x 6,5″ x 3,2″ (26,4 x 16,6 x 8 cm)

MASA 1,3 kg (2,9 funtów)

KLASA WODOSZCZELNOŚCI IPX7

EKRAN DOTYKOWY

TYP WYŚWIETLACZA WSVGA, TN

WYMIARY WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 7,8″ x 4,5″, 9″ (19,8 x 11,5 cm, 22,9 cm)

ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA, SZER. X WYS. 1024 × 600 pikseli

SPOSOBY MONTAŻU Uchwyt pałąkowy lub uchwyt do montażu wpuszczanego

Z PRZYCISKANI I EKRANEM DOTYKOWYM Ekran dotykowy z obsługą przyciskową

 

NR.KATOLOGOWY: 010-02687-00

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie