• Flagman Kołowrotek Legend Feeder 4000 FS Wolny Bieg

Symbol: LGFS4000
Brak towaru
185.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 0 szt.
Waga 0.3 kg
Zostaw telefon
Flagman Kołowrotek Legend Feeder FS Wolny Bieg

 
Opis:

Rozmiar: 4000
Waga: 333g
Ilość łożysk: 6
Przełożenie: 5.1 : 1
Nawój: 80cm
Pojemność szpuli: 0,20/130 0,25/80
Szpula zapasowa: Brak

Kołowrotki Flagman Legend Feeder FS to unowocześniona seria legendarnych kołowrotków feederowych, które są tak uwielbiane przez wędkarzy. Tradycyjna niezawodność i wysoki współczynnik oporu kołowrotków Flagman Legend Feeder są połączone z dostępnością dla szerokiego grona wędkarzy.

Kołowrotki posiadają system Free Spool. Ich korpus i wirnik są wykonane z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości. Mechanizm kołyskowy systemu S-Curve Oscillation gwarantuje wysoką jakość układania żyłki, a odporny na zużycie wałek warstwy żyłki Anti-Twist zapobiega jej skręcaniu.

Mocny korpus i mechanizm mocy pozwalają bezproblemowo pracować z ciężkimi koszyczkami i balansować podczas holu dużych ryb. Pojemność lekkiej aluminiowej szpuli Flagman Legend Feeder FS jest optymalna do pracy z cienkimi żyłkami i plecionkami. Szpula wyposażona jest w okrągły metalowy klips, który zapewnia pewne i bezpieczne zapięcie.

Zaktualizowane kołowrotki Flagman Legend Feeder FS są idealne do łowienia w trudnych warunkach prądowych, a także do łowienia karpi i innych dużych ryb na komercyjnych stawach.


Nr katalogowy: LGFS4000
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie