• Flacarp FL5 – Lampa Biwakowa LED

Symbol: FLACFL5
Brak towaru
300.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Dostępność 0 szt.
Waga 3 kg
Zostaw telefon

Flacarp FL5 Lampa Biwakowa LED 


Lampa biwakowa FLACARP FL5 LED z wbudowanym monitoringiem.

Zapala się, gdy złowiona ryba, może być również sterowana zdalnie lub za pomocą przycisku bezpośrednio w świetle.

Może być również używany jako całkowicie standardowe światło LED. Można go sparować z maksymalnie dziesięcioma produktami FLACARP (lampy ostrzegawcze F1, alarmy *, pilot).

Charakteryzuje się bezkonkurencyjnym asortymentem. Reaguje na wskaźniki dalekiego zasięgu i sygnały zdalnego sterowania.

Dzięki temu bardzo dobrze radzi sobie z nierównym terenem i groblami. Mimo, że jest to przede wszystkim latarka biwakowa, może być również wykorzystywana np. podczas ładowania – przy słabej widoczności można wtedy włączyć latarkę na odległość, aby oznaczyć łowisko. Dwa poziomy jasności: maksymalny i przyciemniony Łatwe dodawanie (parowanie) urządzeń FLACARP. Sterowanie przyciskiem:


 - pierwsze naciśnięcie na maksymalne światło

 - drugie naciśnięcie przyciemniania poziomu światła

 - wyłączenie przy trzecim naciśnięciu


Kontrola za pomocą wskaźnika zaangażowania: Podczas fotografowania sygnał FLACARP F1 wysyła sygnał o wysokiej częstotliwości, a latarka świeci. Gdy dioda LED zaświeci się, timer uruchamia się na 60 sekund (czas wystarczający na opuszczenie biwaku). Po tym czasie dioda gaśnie (zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora ). Naciśnij przycisk na lampce lub na pilocie, aby włączyć stałe światło. Przycisk światła lub pilot: Naciśnięcie przycisku na lampce LED lub przycisku na pilocie (odsłuch) powoduje, że światło jest stałe do momentu ponownego wyłączenia. Można ustawić dwa poziomy jasności.


Dane techniczne:

Wymiary 160x42x17mm

Zasilanie 6V (4 x ogniwa AAA, takie same jak w detektorach i monitoringu FLACARP)

Zapięcie z pętelką składaną lub dwoma magnesami z tyłu * Lampa biwakowa FLACARP FL5 jest przygotowana do współpracy ze wszystkimi obecnymi i przyszłymi produktami FLACARP, w tym alarmami. Ciężko pracujemy nad stworzeniem alarmu.


nr produktu: FLACFL5

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie