• FLAGMAN Wędka Azura '20 Kenshin 8'1"L 2.46 m 4-20 g

Symbol: AZK81ML
Brak towaru
420.00
357 cena z kodem 1000TIKTOK
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 0 szt.
Waga 0.3 kg
Zostaw telefon
Flagman Wędka Azura '20 Kenshin 8'1"L 2.46 m 4-20 g

Długość: 2,46 m
Ciężar wyrzutowy: 4-20 g 
Liczba sekcji: 2
Długość transportowa: 128 cm
Akcja: Szybka 
Waga: 115 g
Rękojeść: EVA
Szczytówka: pusta 

Trzecia generacja najpopularniejszej serii firmy Azura. Nowe modele otrzymały blanki wykonane z wysokomodułowego grafitu Toray 40T bez powłoki malarskiej z lekkimi przelotkami WeBo, co zmniejszyło bezwładność wędzisk i przyspieszyło ich dynamikę. Krzywa ugięcia stała się płynna, takie blanki sprawdzają się lepiej podczas rzucania i prowadzenia przynęty. Dolnik i środek blanku są wzmocnione dodatkowym oplotem krzyżowym X4 dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości. Wędki charakteryzują się dużą czułością i mocą, co pozwala łowić duże ryby lekkimi przynętami w trudnych warunkach. 

Karbonowy uchwyt kołowrotka WeBo zwiększa czułość dotykową, co jest szczególnie ważne przy jigowaniu. Pomimo tego że wędki te zostały opracowane do jigowania, to jednocześnie doskonale nadają się do łowienia lekkimi przynętami innych typów. Kenshin to najkrótsza droga do osiągnięciawędkarskiego sukcesu!

AZK81ML to mocna, sztywna wędka z pusta szczytówką. Z jednej strony cechuje się dużą czułością, z drugiej pozwala na zabawę dużymi rybami w trudnych warunkach.


Nr katalogowy: AZK81ML
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie