• Daiwa Kołowrotek Freams LT 4000D-C

Symbol: 10224-400
Brak towaru
639.00
543.15 cena z kodem 1000TIKTOK
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 0 szt.
Waga 2 kg
Zostaw telefon
FREAMS LT

4000D-C


Ilość łożysk: 5
Waga: 240 g
Przełożenie: 5.2:1
Nawój: 82 cm
Pojemność szpuli: 0,37 mm / 150 m
Siła hamulca: 12 kgOpis:

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANY KOŁOWROTEK DAIWA LT W JAPONII.

Freams LT (Light & Tough) urzeka licznymi technicznymi detalami i nowoczesnym designem. Konstrukcja MagSealed zapobiega przedostawaniu się wody i drobinek brudu przez oś zapewniając mechanizmowi olbrzymią żywotność oraz zachowanie płynnej, równej pracy. Hamulec ATD pracuje z minimalnym oporem początkowym, gwarantując szczególnie w krytycznych momentach holu optymalną pewność. Doskonale spisuje się podczas połowu z użyciem cienkich plecionek. Dzięki zastosowaniu  nowoczesnych kompozytów węglowych do budowy korpusu udało się zredukować masę kołowrotka zapewniając jednocześnie absolutnie nieodkształcalne oparcie dla mechanizmu. Nowatorska konstrukcja przekładni Tough Digigear umożliwia efektywniejsze przenoszenie sił oraz wyraźnie zwiększa żywotność.

Freams LT łączy sprawdzone, ekskluzywne japońskie technologie konstrukcji kołowrotków z redukcją wagi i zwiększoną czułością związanymi z koncepcją LT. Kołowrotki Freams LT nadają się zarówno do połowu w słodkiej jak i słonej wodzie, świetnie spisują się podczas łowienia troci, dorszy, rdzawców i czarniaków.


SILENT OSCILLATION:


Dzięki specjalnemu ułożeniu i poprowadzeniu zębatek przekładni udało się wyraźnie wyciszyć mechanizm, który pracuje płynniej od pozostałych systemów o podobnej budowie.

ATD:


To kolejny etap rozwoju hamulca UTD. Hamulec ATD cechuje się jeszcze płynniejszą regulacją, dzięki czemu świetnie nadaje się do połowu cienkimi plecionkami. W odróżnieniu od UTD linka chodzi ze szpuli ekstremalnie płynnie zanim opór osiągnie ustawioną siłę hamulca.

MAG SEALED:

Aby zapobiec przedostawaniu się wody, brudu bądź kryształków soli między rotor, a obudowę kołowrotka, został stworzony przy pomocy magnetycznego oleju, nie zwiększającą tarcia, barierę nieprzenikalną dla wody i żadnych niechcianych drobin. Rezultatem jest aksamitnie lekka praca.


Nr katalogowy: 10224-400
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie